تیم طراحی سایت لیوسا در بهترین و عالی ترین سطح ، یک سایت قدرتمند را به شما ارائه خواهد داد

داشتن یک وب سایت منحصربفرد فقط بخشی از نبرد شما در دنیای دیجیتال است.سایت شما باید کاملا حرفه ای باشد. باید جذاب باشد. تیم حرفه ای لیوسا خدمات طراحی و توسعه وب را برای مشاغل با ابعاد مختلف ارائه می دهند.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ لیوسا با تحقیق در حوزه کسب و کار شما، کلیه نیاز های شما برای طراحی سایت پویا و قدرتمند را در نظر می گیرد و با ارائه پیشنهادات و اطلاعات مفید در زمینه راه اندازی کسب و کار آنلاینتان خدمات طراحی سایت را در بالاترین سطح به شما ارائه خواهد داد.

وب سایت های پاسخگو

بخش عمده ای از مشتریان شما از طریق تلفن خود به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند. طراحی سایت شما به گونه ای است که با هر دستگاهی قابل مشاهده و دسترسی خواهد بود.

توسعه وردپرس

ما وب سایت های وردپرس را با استفاده از آخرین تکنیک ها ، روندها و ابزارها ایجاد می کنیم. پس از پایان کار ، می توانید محتوای خود را با سهولت مدیریت کنید.

استراتژی طراحی

لیوسا با طراحی سایت شما و با ایجاد ترفند و خلاقیت های منحصر بفرد در UI و UX به سرعت بازدیدکنندگان شما را به مشتریان واقعی تبدیل خواهد کرد

طراحی وب و فرآیند توسعه ما

وقتی صحبت از طراحی سایت و توسعه آن می شود ، کار با شرکتی که می داند چگونه و در بهترین حالت آن را انجام دهد بسیار مهم است. ما یک پروسه سیستماتیک داریم که به ما امکان می دهد با سرعت همکاریمان را با شما آغاز کنیم . همچنین فضایی را ایجاد می کنیم که شما را قادر به مشارکت با مجموعه لیوسا کند. ما و شما تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین ها را برایتان خلق کنیم. این پروسه یک همکاری متقابل خواهد بود. لطفاً روند طراحی سایت را توسط لیوسا در زیر به طور کامل مطالعه کنید تا به طور کامل با آن آشنا شوید و با اطمینان خاطر همکاری خود را در زمینه طراحی سایت با لیوسا آغاز کنید.

فاز اول: کشف نیاز های شما

ما می خواهیم همه چیز را در مورد شما بدانیم! بخشی از فرآیند شبانه روزی ما شامل تکمیل پرسشنامه اکتشاف ، پرسیدن سؤال در مورد شغل یا سازمان شما ، معرفی نمونه سایتهایی که شما دوست دارید مانند آنها در اینترنتا فعالیت کنید. سپس تماس با یک تماس تلفنی و ایجاد وقت مذاکره، کلیه امکانات شما را به طور کامل میسنجیم تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن طراحی سایت شما را آغاز کنیم.

فاز دوم: طراحی

این قسمتی است که برای شما و برای ما حائز اهمیت خواهد بود.با تمام جوانب را در نظر خواهیم گرفت و سعی در ایجاد یک طرح دلخواه برای شما خواهیم کرد. شما می توانید یک راهنمای حرفه از رنگ ، تایپوگرافی و پاسخگویی به نیاز های شما در طرح اولیه ارائه شده به همراه یک مفهوم اولیه کامل از صفحه اصلی برای بررسی و ورودی خود را دریافت کنید. شروع همکاری ما آغاز شده است و شما می توانید با توجه به اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار دادیم به سرعت با روند کار آشنا شده و با اطمینان خاطر به مجموعه لیوسا اعتماد کنید.

فاز سوم: توسعه

پس از اینکه طرح خود را تایید کردید ، زمان ساخت آن فرا خواهد رسید! ما مفهوم تکمیل شده شما را می گیریم و آن را به یک وب سایت پویا تبدیل می کنیم. پس از اتمام ، ما یک URL اختصاصی برای پیش نمایش و آزمایش سایت جدید شما ارائه می دهیم. این امکان را به شما می دهد که آن را در تمام دستگاه های خود آزمایش کنید ، بررسی کنید که تمام پیوندها و دکمه ها کار کنند و از تصاویر و چیدمان محتوا اطمینان حاصل کنید.

فاز چهارم: محتوا

امیدواریم که مراحل 1 تا 3 را که بسیار فشرده و حیاتی است را پشت سر گذاشته باشید.حالا به مرحله ای خواهیم رسید که مشتریان شما به دلایلی به وب سایت آمده اند ، بنابراین می خواهید مطمئن باشید که به تمام سؤالات آنها پاسخ داده اید! محتوا مهمترین و حیاتی ترین بخش یک وبسایت است. ما جزئیات محصولات و مطالب شما را می گیریم ، محتوای مورد نیاز را تولید و مراحل استاندارد سازی را آغاز می کنیم و در بسایت شما قرار می دهیم تا کاربران شما بتوانند به سرعت با وبسیات شما ارتباط برقرار کنند.

فاز پنجم: راه اندازی!

زمان راه اندازی سایت شما فرا رسیده است! این بدان معناست که شما مراحل آزمایش را پشت سر قرار داده اید ، تأیید کرده اید و آماده هستید که سایت خود را به جهانیان معرفی کنید. ما تمام کارهای فنی را در این فرآیند انجام خواهیم داد . بارگیری آن روی سرور ، فعال و بی نقص بودن آن و همچنین هرگونه اشکال زدایی لازم را انجام خواهیم داد. (ما مطمئن خواهیم شد که گوگل سایت شما را مورد بررسی قرار خواهد داد )

فاز ششم: آموزش و پشتیبانی

وب سایت شما راه اندازی شده است ، اما ما تازه شروع کرده ایم! ما یک جلسه آموزشی برای نماینده قانونی شما برنامه ریزی خواهیم کرد تا بتوانیم در مورد نحوه مدیریت وب سایت خود و همچنین به همه سوالات شما پاسخ دهیم. در حال حاضر ما در مورد گزینه های پشتیبانی با شما نیز صحبت خواهیم کرد. سایت شما برای فعال بودن و پویا بودن نیاز به پشتیبانی مداوم و مستمر خواهد داشت.

طراحی سایت